Komenda Powiatowa Policji w Pruszczu Gdańskim

Zostań pomorskim policjantem! - nowa strona www - wszystkie informacje w jednym miejscu
policja.pl
bip
fb
youtube
kontrast
j_migowy
space 20px
Zostań Policjantem
mapa_zag
stop agresji drogowej
Zielona strefa
Stop Korupcji
Patrol
Pełnomocnik do spraw ochrony praw człowieka
About Polish Police
space2 20px

Najczęściej czytane

 1. Święto Policji w pruszczańskiej komendzie

  We wtorek 28 lipca w pruszczańskiej komendzie odbyły się powiatowe obchody Święta Policji. Funkcjonariusze otrzymali odznaczenia i nominacje na wyższe stopnie służbowe. W tym roku awansowanych zostało 44 policjantów. Komendant Powiatowy Policji w Pruszczu Gdańskim insp. Radosław Pietrzak wszystkim funkcjonariuszom oraz pracownikom cywilnym złożył podziękowania za codzienne zaangażowanie w zapewnienie bezpieczeństwa społeczeństwu.

 2. Policjanci zatrzymali kobietę i mężczyznę, którzy sprzedawali narkotyki

  Policjanci zatrzymali kobietę i mężczyznę, którzy sprzedawali narkotyki. Gdy mundurowi nadali z radiowozu sygnał dźwiękowy i świetlny, 34-latek, który kierował osobowym mercedesem, próbował uciekać i uszkodził barierę energochłonną przy drodze. Za wprowadzanie narkotyków do obrotu grozi do 8 lat więzienia, niezatrzymanie się do kontroli jest zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności.

 3. Pilnie potrzebna krew dla policjanta

  Nasz kolega mł. asp. Szymon Mielewczyk pilnie potrzebuje krwi. Szymon został poszkodowany w wypadku drogowym i obecnie przebywa w Szpitalu Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku, gdzie czekają go operacje. Najbardziej potrzeba krwi grupy 0 RH+, ale też każdy, kto zechce oddać krew może w ten sposób pomóc Szymonowi.

 4. Święto Policji w Pruszczu Gdańskim

  Policjanci z powiatu gdańskiego tegoroczne Święto Policji obchodzili w Centrum Kultury i Sportu w Pruszczu Gdańskim. Na uroczystości obecna była Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku insp. Ewa Pachura, Starosta powiatu gdańskiego, włodarze przedstawiciele miasta oraz okolicznych gmin, służby mundurowe zaprzyjaźnione z policją i zaproszeni goście.

 5. Pruszczańscy policjanci przyłączyli się do akcji #GaszynChallenge

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim wspólnie ze strażakami OSP Pruszcz Gdański przyłączyli się do akcji #GaszynChallenge w ramach której zbierane są środki finansowe na leczenie dzieci chorych na SMA. W tym samym czasie do akcji włączyli się także mundurowi z Komisariatów Policji w Kolbudach i Trąbkach Wielkich.